ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Hakkımızda | Cemsoy Mühendislik

HAKKIMIZDA

Bu gün CEMSOY Aydın Merkez ofisimiz ve Kuşadası şubemizle çevre ve toplum sağlığına hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

 

Cemsoy ilaçlama hijyen mühendislik hizmetleri hakkında;

 

KURUMSAL

30 Yıllık tecrübesini CEMSOY İLAÇLAMA HİJYEN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ adı altında toplayan firmamız, Kuşadası kökenli bir firmadır, Bünyesinde bulunan mühendisleri ve uygulayıcı personelleriyle bu güne kadar ilaçlama hizmetlerini profesyonel bir biçimde sürdürmüştür. Bu gün CEMSOY Aydın Merkez ofisimiz ve Kuşadası şubemizle çevre ve toplum sağlığına hizmet etmeye devam etmekteyiz. 
 

CEMSOY; Türkiye Halk Sağlığı Kurumundan  yetkilendirilmiş “Biyosidal Ürün Uygulama İzni”  belgeli LİSANSLI bir PEST KONTROL firmasıdır. Günümüzde İlaçlama sektöründe bir çok firma mevcuttur, ancak kurumsal olarak çalışan lisanslı firmaları tercih etmeniz, aldığınız hizmetin karşılığını görmeniz açısından önemlidir.
 

CEMSOY; Bünyesinde bulunan Mühendisler ve Uygulayıcı personellerle İLAÇLAMA işini HACCP ilkelerine uygun olarak Akademik Alt Yapısıyla profesyonel bir biçimde yürütmektedir. HACCP işlem basamaklarından olan "izlenebilirlik" kapsamında her türlü yasal belgelendirmeyi yapmaktadır.
 

“Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre;  Ev, otel, okul, hastane, işyeri, üretim yeri, fabrika benzeri; halkın yemesi, içmesi, eğlenmesi, spor yapması gibi insan yerleşim ve çalışma yerleri ve gündelik yaşamıyla ilgili fiziki mekanlar ve çevre koşullarının ilaçlama hizmeti alması ZORUNLUDUR. Bu hizmetin alınmaması durumunda yapılacak denetimlerde cezai hükümlülüğünüz bulunmaktadır.

 

Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması üremelerini tamamen durdurmak ve steril bir yaşam olanaklarına sahip olmak açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle gıda sektörleri haşerelerin en yoğun olarak görüldüğü alanlar olup bu sektörlerin gerekli olan hijyen koşullarını sağlayabilmeleri için mutlaka periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak 30 yıllık bilgi birikimimizle çözüm ortağınız olmak, haşere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,

Temizlik konusunda detaylı çalışmalar ve uzman ekiplerle Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.


MİSYONUMUZ

Bölgemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır. Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın