ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Zafer Mah. 102 Sok No:10 D 1 Efeler/Aydın
phone +90 532 438 20 04
işyeri ilaçlama - cemsoy mühendislik - aydın ilaçlama firması

Aydın Lokanta İlaçlama

Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir. Pastaneler insanların unlu gıda ürünlerini karşıladıkları mekanlar olması nedeni ile temiz ve hijyenik olması gereken mekanlardır. Pastanelerde gıda ürünlerinin bol olması haşere, böcek ve farelerin vazgeçilmez mekanları olmasına nedendir. 
 

Fakat bu haşere ve böceklerin pastanenizi mesken edinmesini engellemek sizin elinizdedir, bu gibi durumlarda hemen firmamızı arayıp pastane ilaçlamatalebinde bulunmanız sizi bu zararlı böceklerden kurtaracaktır. Pastanenizde bulunan haşere, böcek ve fare gibi canlılar müşteriler tarafından görüldüğünde sizin için kötü bir imaj olacak ve haşerelerin taşıdığı mikroplar yiyeceklere bulaşacaktır. 
 

Unutulmamalıdır ki pastane içerisinde görülen 1 tane böceğin bile görülmesi, müşterileriniz tarafından sanki orada yüzlerce böcek varmış gibi bir izlenim bırakacaktır. CEMSOY İLAÇLAMA HİJYEN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ olarak sizlere Pastane, lokanta İlaçlaması konusunda uzman ekip ve yasal çalışan ilaçlama şirketimizle, uygun ve ekonomik fiyatlarla günün her saati hizmet sunmaktayız.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın