ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Zafer Mah. 102 Sok No:10 D 1 Efeler/Aydın
phone +90 532 438 20 04
Örümcek ilaçlaması - Cemsoy Mühendislik - Aydın ilaçlama - Kuşadası ilaçlama

Örümcek ilaçlama

 

Biyolojisi
Parazitlenmezler, hastalık bulaştırmazlar, yağmacılıkla, böcekleri yiyerek beslenirler. Çok türleri vardır. Boyları türe göre değişir. Bazıları insanda, sokarak zehirlenme yapar. Genellikle boyun, el, yüz, omuz ve kolundan sokarlar Evlerin loş karanlık ve nemli yerlerine yuvalanırlar. Sokulan yerde yanma, ağrı başlar kaşınır ve şişer, titreme bitkinlik oluşur. Nabız artması ve soğuk terleme görülür.

 
Kontrol Önlemleri
Isırılan yer hızla emilir gerekirse biraz kanatılır. Yaraya amonyak sürülür ve doktora getirilir. Bina içine ve ürediği yerlere kalıcı etkili ilaçlama yapılır.

Örümcek ilaçlaması nasıl yapılır? 

Gelelim önemli soruya peki örümcek ilaçlaması nasıl yapılır? Yukarıda belirtilen özelliklere sahip örümcek ısırması durumunda öncelikle örümceğin lokasyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Örümcekler basit insektisitler kullanılarak insan sağlığına zarar vermeden yok edilebilmektedir. Daha detaylı bilgi için ilaçlama ekibimizle iletişim kurunuz.

Örümcek ilaçlamasında kullanılan ilaçlar neler?

Örümcek ilaçlamasında toz granül ilaç veya konsantre ilaç kullanılabilir, burada önemli olan nokta ilacın örümceklerin yuva yapabileceği heryere temas etmesini sağlamaktır. Uygun ilaçlama yöntemi için cemsoy aydın ilaçlamanın uzman ekibiyle iletişime geçin

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın