ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Zafer Mah. 102 Sok No:10 D 1 Efeler/Aydın
phone +90 532 438 20 04
SSS - Dairemizin İlaçlanması Yeterli mi Yoksa Tüm Bina İlaçlanmalı mı? - Cemsoy Mühendislik

Dairemizin İlaçlanması Yeterli mi Yoksa Tüm Bina İlaçlanmalı mı?

Böcekler kemirgenler apartman ve site hayatında yerleşmelerle istilalar oluşturmaktadır. Ev ve apartman ilaçlamada en önemli zararlılar haşere ve kemirgenlerdir. Haşere ve kemirgenler ev ve apartman hayatında olumsuz etkilerde bulunurlar.

Fareler ve böcekler sitenizin evinizin şirketinizin kalorifer su ve elektrik sistemine zarar verir. Fare ilaçlama ve böcek ilaçlama yapan bir mekanda bu tip arızaların çıkma ihtimali  Fare ve böceklerin yaydığı salgın hastalıklar özellikle toplu yaşam alanlarını etkilemektedir. Toplu yaşam alanları fare ve böcek istilalarına karşı ilaçlama servisi olmazsa savunmasız kalır.

İlaçlama servisi pahalı mıdır ? Apartman ve sitelerde yapılan ilaçlama ile daha ekonomik neticeler elde edersiniz.İlaçlama şirketleri tecrübelidir. Ruhsatlı ve sertifikalı ise ilaçlama firması olarak Berfin ilaçlama işini garantili olarak yapar işinizi sağlama alın.

Tarımsal Kökenli ilaçlama yapan sertifikasız taşeron şirketlere dikkat! İnsanların yaşam alanları ilaçlama bölgeleri içinde ise tarımsal kökenli ilaçlama ölümle sonuçlanacak arızılar verir hiçbir apartman yöneticisi bu riski almamalıdır. Maalesef bunu yapan sertifikasız şahıslar ve kendine firma süs vermiş illegal oluşumlarda vardır. 

 
Not: TOPLU İLAÇLAMALARDA ORTAK KULLANIM ALANLARINDAN ( merdiven boşlukları bodrum çatı ) kapıcı dairesi ve yönetici daireleri ÜCRETE TABİ DEĞİLDİR

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın