Kemirgen Kontrolünü Nasıl Yapıyoruz?

Kemirgen Kontrolünü Nasıl Yapıyoruz?

Fare kontrolü birçok yöntem ile yapılmaktadır. Fakat Fareler için kullandığımız en etkili yöntem istasyon sistemidir.

Fareler bilindiği gibi çok zeki hayvanlardır.Örneğin açıkta bırakılmış zehirli bir peynir fareler tarafından kolay kolay tercih edilmez.Bu nedenle fare kontrolünde değişik yöntemler geliştirilmiştir.Bunlardan etkin olarak kullanılan ve sonuç açısından en verimli olanı istasyon yöntemidir. Fare ilaçlama hizmetimizde kullandığımız istasyon yönteminde %90′ın üzerinde bir oranla başarı sağlanmaktadır. Bu yöntemde fare kontrolü için özel olarak üretilmiş kapaklı plastik istasyonlar keşif sonucu belirlenen bölgelere yerleştirilir. Bu istasyonların içine farelerin kokusunu alabileceği zehirli kapsüller yerleştirilir ve istasyonu kapağı kapatılır.Daha öncede belirttiğimiz gibi fareler direk olarak açıkta bırakılan yiyecekleri kolay kolay yemezler.Bu nedenle istasyonlarda farelerin girebileceği delikler yapılmıştır. Fareler yerleştirilen istasyonlara gelir ve delikten içeri girer ve bunun bir tuzak olmadığına kanaat getirerek kapsüllerden yer ve ölür.

Fare ilaçlama hizmetlerimizde müşterilerimize kesin ve sağlıklı sonuçlar sunuyoruz. Tüm kemirgen ve haşere sorunlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

FARE NASIL YAKALANIR?

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keywords: Aydın ilçlama firması, aydın ilaçlama, aydın ilaçlama şirketi, aydın ev ilaçlama aydın apartman ilaçlama, kuşadası site ilaçlama, cemsoy ilaçlama hijyen mühendislik hizmetleri, selçuk ev ilaçlama, aydın ilaçlama, aydın pest kontrol, yatağan ilaçlama, muğla ilaçlama firmaları, şirince ilaçlama, şirince haşere ilaçlama, kuşadası ilaçlama firmaları, aydın ilaçlama firmaları aydın site ilaçlama, aydın böcek ilaçlama, aydın sinek ilaçlama, aydın ilaçlama, aydın ilaçlama firmaları, kuşadası ilaçlama firması, Selçuk ilaçlama firması, cemsoy kuşadası ilaçlama, kuşadası ilaçlama firmaları, aydın ilaçlama firmaları, aydın ilaçlama firmaları kuşadası yazlık ilaçlama, kuşadası ev ilaçlama, aydın haşere ilaçlama, Selçuk haşere ilaçlama, kuşadası haşere ilaçlama, aydın haşere ilaçlama firmaları, kuşadası haşere ilaçlama firmaları,fare nasıl yakalanır?, aydın fare yakalama, aydın fare ilaçlama, cemsoy aydın ilaçlama, aydın kemirgen ilaçlama, aydın fare yakalama, bodrumda fare var, kuşadası fare ilaçlama, fare ilaçlama, fare ilaçlarının sağlığa zararı varmı?